Vizualizati primul subiect

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vizualizati primul subiect

Mesaj  Admin la data de Sam Sept 18, 2010 12:11 am

Cititi cu atentie aceste informatii inainte sa va lansati in administrarea forumului:
Cum se acceseaza panoul de administrare?
In meniul din partea de sus a paginii, click pe Conectare, o noua pagina se va afisa, completati cu numele de utilizator admin si parola pe care ati indicat-o in momentul inscrierii. Daca ati pierdut sau ati uitat parola, click aici. Imediat ce v-ati conectat, selectati linkul "Panou de administrare" din josul paginii.
Cum se modifica prezentarea forumului?
Puteti modifica modul de prezentare a forumului selectind o tema (fiecare tema afiseaza diverse imagini, icoane si culori). Pentru aceasta mergeti in Panoul de administrare, selectati Administrare in meniul tema si alegeti una din temele propuse. Mai tarziu puteti modifica sau alege alta tema.
Cum se administreaza categoriile si forumurile?
Puteti adauga, modifica si sterge categoriile si forumurile pe care le-ati creat, in orice moment si pentru totdeauna. Pentru aceasta selectati, in panoul de configurare, optiunea Administrare din meniul Forum si selectati Adaugare (un forum sau o categorie).

Admin
Admin

Data de înscriere : 18/09/2010

Vezi profilul utilizatorului http://anitanna-6.forum-gratuit.ro

Sus In jos

A venit,a venit Toamna

Mesaj  anitann-6 administrator la data de Sam Oct 02, 2010 9:48 pm

Uploaded with ImageShack.us
anitann-6 administrator

Data de înscriere : 20/09/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

A venit,a venit Toamna

Mesaj  anitann-6 administrator la data de Sam Oct 02, 2010 9:50 pm

Uploaded with ImageShack.us
anitann-6 administrator

Sus In jos

A venit a venit Toamna

Mesaj  anitanna-6 sunt administ la data de Dum Mar 13, 2011 11:40 pm

[quote="admin"]Cititi cu atentie aceste informatii inainte sa va lansati in administrarea forumului:
In meniul din partea de sus a paginii, click pe Conectare, o noua pagina se va afisa, completati cu numele de utilizator admin si parola pe care ati indicat-o in momentul inscrierii. Daca ati pierdut sau ati uitat parola, click aici. Imediat ce v-ati conectat, selectati linkul "Panou de administrare" din josul paginii.
Puteti modifica modul de prezentare a forumului selectind o tema (fiecare tema afiseaza diverse imagini, icoane si culori). Pentru aceasta mergeti in Panoul de administrare, selectati Administrare in meniul tema si alegeti una din temele propuse. Mai tarziu puteti modifica sau alege alta tema.
Puteti adauga, modifica si sterge categoriile si forumurile pe care le-ati creat, in orice moment si pentru totdeauna. Pentru aceasta selectati, in panoul de configurare, optiunea Administrare din meniul Forum si selectati Adaugare (un forum sau o categorie).[/quote
R: Va multumesc pentru informatii,dar mi se spune ca acest forum nu exista! NU am panou de administrare,nu am prieteni,desi se intra si se posteaza si asta inca de la formarea lui..
Va multumesc!
anitanna-6 sunt administ

Data de înscriere : 07/01/2011
Localizare : Galati

Sus In jos

A venit a venit Toamna

Mesaj  anitanna-6 sunt administ la data de Dum Mar 13, 2011 11:42 pm

Fetelor imi pare foarte rau dar nu stiu cui sa ma mai adresez pentru a lamuri situatia forumului..Cred ca cineva isi bate joc de mine... nu am panou de control si nu pot face nimic si mai nou mi se spune ca acest forum nu mai exista.... Oare de ce???
anitanna-6 sunt administ

Sus In jos

Re: Vizualizati primul subiect

Mesaj  anitanna-6 sunt administ la data de Mier Mar 30, 2011 1:13 pm

admin a scris:Cititi cu atentie aceste informatii inainte sa va lansati in administrarea forumului:
Puteti adauga, modifica si sterge categoriile si forumurile pe care le-ati creat, in orice moment si pentru totdeauna. Pentru aceasta selectati, in panoul de configurare, optiunea Administrare din meniul Forum si selectati Adaugare (un forum sau o categorie).
Stimata dra,doamna...nu am asa ceva sus..CONECTARE....am :Index,calendar,Faq,cauta,membri....imipare rau dar nu pot inainta deloc...ori sunt eu batuta-n cap sau cineva isi bate joc de mine???..am inteles ca -a cerut o noua parola iar eu sunt cum am mai spus un simplu utilizator..inca dela formarea forumului..Va multumesc!
anitanna-6 sunt administ

Sus In jos

A venit a venit Toamna

Mesaj  anitanna-6 sunt administ la data de Mier Mar 30, 2011 5:30 pm

Incerc sa ma inregistrez unde se spune click aici...dar nu-mi primeste nici ID-ul nici parola...pe care le folosesc inca de la formarea intiala a firumului.;nu sunt recunoscuta ca admin ci ca utilizator,probabil ca am facut ceva inca de la inceput? sa stiti ca Id-ul si parola o mai cunosc si altele...
Dstra sunteti foarte explicit,dar nu gasesc CONECTARE....cum spuneti,iar ca sa ajung la panoul de administrare e tare complicat,vad.... eu as putea sa va dau parola,dar cred ca o stiti....este cea de la inregistrarea initiala: anitanna-6 ;mai tarziu am adaugat administ deoarece vroiam sa atrag atentia ca sunt admin nu utilizatorul blogului.....ceea ce a fost o eroare...cu scuze!
anitanna-6 sunt administ

Sus In jos

Despre accesarea panoului de administrare

Mesaj  anitanna la data de Dum Mai 22, 2011 6:49 pm

admin a scris:Cititi cu atentie aceste informatii inainte sa va lansati in administrarea forumului:
anitanna

Data de înscriere : 27/04/2011
Varsta : 73

Sus In jos

Mesaj  anitanna la data de Dum Mai 22, 2011 7:35 pm

Am incercat sa fac un alt forum pentru a putea sa-l adminstrez dar nu se poate fiindca eu deja figurez cu asta in evidenta forumurilor pe ntru care nu sunt recunoscuta ca administrator... Oare cui si ce sa mai fac sa mi se rezolve aceasta situatie care dureaza de mai bine de un an????...nici nu mai stiu....Am fost fetelor pe la voi in vizita si va felicit fiindca aveti niste forumuri frumoase pe care puteti sa le administrati cu placere su dupa bunul vostru plac. Eu ma chinui de atata amar si deci nu reusesc sa induplec pe nimeni sa-mi verifice forumul si sa mi-l puna la punct! O zi buna!
anitanna

Sus In jos

Mesaj  anitanna la data de Dum Mai 22, 2011 7:38 pm

..astazi mi-am schimbat si avatarul... sper sa se schimbe si statutul meu in forum.. Razz: dinutilizator in administrator... cherry geek flower
anitanna

Sus In jos

Mesaj  anitanna la data de Dum Mai 22, 2011 7:41 pm

Ma tot uit si eu precum fraiera in josul paginii sa vad panoul de administrare..dar nici pomeneala...sta scris..Creeaza un forum..etc...

..oare o sa se rezolve problema????
anitanna

Sus In jos

A venit,avenit toamna

Mesaj  anitanna la data de Dum Mai 22, 2011 7:44 pm

anitanna

Sus In jos

Mesaj  anitanna la data de Dum Mai 22, 2011 7:52 pm

Am citit si viziualizat acest subiect de n ori in speranta ca poate reusesc sa ajung la un final fericit in privinta panoului de administrare...dar in zadar ma chinui... Astept din partea administ.forumurilor gratuite o interventie daca ma vor lua in seama! http://www.youtube.com/watch?v=C16VGP75aFM&NR=1..o seara buna.......fetelor ,va pup! Am reusit o performanta: am intrat si eu,in sfarsit pe toate forumurile fetelor pe care le cunosc...daca nu ma vreti atunic stergeti....
anitanna

Sus In jos

Mesaj  anitanna-6 la data de Mier Oct 21, 2015 12:29 pm

Heloo..in loc sa  rezolvati aceasta problema a forumului  ACUM la-ti blocat???

Ultima editare efectuata de catre anitanna-6 in Joi Oct 22, 2015 1:30 pm, editata de 1 ori
anitanna-6

Vezi profilul utilizatorului http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj  anitanna-6 la data de Mier Oct 21, 2015 12:30 pm

DE CE MIE NU MI SE PERMITE INFIINTAREA LUI INCA DIN 2010,2011???? DE CAND VA TOT TRIMIT MESAJE SI VA ROG SA FACETI CEVA CA SA INTRU IN LEGLITATE ?SA MA BUCUR SI EU DE DREPTURILE CUVENITE?
anitanna-6

Vezi profilul utilizatorului http://www.anitanna.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare